5 דברים שכדאי לדעת על תביעות ביטוח

כל אחד יודע שתביעות ביטוח הן עניין מורכב, אבל מעטים הם אלה שמכירים בדברים הקטנים שהופכים את ההליך לפשוט יותר. מדריך זה עולה לרשת כדי להעלות את המודעות לנושא ולהציג בפניכם את 5 הדברים שישנו את חייכם בכל הנוגע לתביעות ביטוח. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתצאו עם האינפורמציה הדרושה לכם. 

 

הדבר ה – 1: לכל אחד יש פוליסה אחרת

שמענו לא פעם על אנשים שהתייעצו עם חברים בנוגע לתביעת הביטוח, מבלי לדעת בכלל שלכל אחד מהם יש פוליסה שונה. חשוב להכיר בעובדה זו, מכיוון שיש ברשותכם פוליסה שמפרטת אודות הכיסויים, גבולות הכיסוי וכל הנוגע להשתתפות העצמית. לכן, אם אירעה לכם פגיעה כלשהי, עליכם לקרוא תחילה את הפוליסה ורק לאחר מכן, להתייעץ עם גורמים חיצוניים.

מדיניות שונה

הדבר ה – 2: יש דרך להפחית את הסיכוי להופעת בעיות

סביר להניח שתרצו לתבוע את חברת הביטוח אודות מקרה שאירע לכם ולקבל את הפיצויים המגיעים לכם במינימום מאמץ. אם כך, כדאי שתדעו שיש דרך שתאפשר לכם להגיע להליך זה. עליכם פשוט לבחור מראש בביטוח של חברה מוכרת ומומלצת. אם אינכם מכירים את חברות הביטוח השונות מקרוב, אתם יכולים להיכנס לאתר שמרכז את כל חברות הביטוח המומלצות במקום אחד. כך תוכלו לבצע רכישה חכמה ולצאת רגועים. נשמע לכם מעניין? לחצו על הקישור הבא ותכירו באתר שכזה מקרוב https://www.hommie.co.il.

 

הדבר ה – 3: צריך ליצור קשר מידי עם חברת הביטוח

חשוב ליצור קשר בהקדם האפשרי עם נציג מטעם הביטוח, כדי ליידע אותו אודות המקרה ולציין שאתם מתכננים להגיש תביעה. שכן, חברות ביטוח מקצועיות יעניקו לכם שירות לאורך כל הדרך ויספקו את הטפסים הדרושים שתצטרכו למלא, כדי לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם בהתאם לקבוע בפוליסה.

 

הדבר ה – 4: אל תזניחו את הטיפול בתביעה

כידוע, תביעות ביטוח עשויות לארוך זמן רב. כך שאתם לא תגישו את התביעה ותגלו ביום למחרת את הכסף בחשבון. חשוב שתכירו בעובדה זו ותעקבו אחר הטיפול של חברת הביטוח בתביעה שלכם. נמליץ להתקשר לנציג או לשלוח הודעה דרך האתר של חברת הביטוח, אם תראו שעבר זמן רב מאז שמישהו מטעמה יצר עמכם קשר.

 

הדבר ה – 5: תהיו כנים

הימנעו ממסירת מידע לא מדויק לחברת הביטוח. שכן, זו יכולה לבדוק אם אתם דוברי אמת או שמא, מסרתם מצג שווא בכל הנוגע לתביעה שלכם. תהיו כנים ותכתבו את הפרטים המדויקים בטופס התביעה, כדי שתוכלו לקבל את המגיע לכם, מבלי להתמודד עם עוגמת נפש.

 

השורה התחתונה

אלה היו 5 הדברים שאתם צריכים לדעת על תביעות ביטוח. כעת יש בידיכם את המידע, כך שתצטרכו ליישם אותו ולפנות לחברת הביטוח המומלצת ביותר. נאחל שהכול יהיה בסדר ושלא תגיעו למצב שבו תצטרכו להגיש תביעה.

תביעות ביטוח

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף סביב הנושא
באילו מצבים תזדקקו לנוטריון?

חתימה של נוטריון באה להבטיח מעמד של וודאות ומהימנות לכל מסמך המונח לפתחו. הנוטריון בא לתת גושפנקא מקצועית בדבר אמיתות המסמך וכן הדרישות והתנאים לקיומו

עשיתם תאונה? דעו את זכויותיכם!

מעטים הם האנשים שמכירים בזכויות שמגיעות להם לאחר תאונה. שכן, אין מדובר במידע שמועבר במסגרות הלימודיות השונות. חוסר הידע בנושא הוביל אותנו להעלות את המאמר

בחירת בורר נכון להליך בוררות עסקית

הבוררות הפכה לאמצעי נפוץ ליישוב סכסוכים עסקיים. הבוררות מספקת הליך חלופי אטרקטיבי לבתי המשפט ומציגה מנגנון יעיל ומקצועי ליישוב סכסוכים. בשנים האחרונות נעשה שימוש גובר

משרד עורך דין חדיד - הלד
עו"ד תביעות ביטוח - משרד עורך דין חדיד - הלד

משרד עו"ד  חדיד – הלד מתעסק בדיני תביעת ביטוח או נזיקין ומייצג בהצלחה רבה מאות עובדים ומעסיקים עד למיצוי זכויותיהם. פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל בתביעה שלכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?