3 דברים שאפשר לעשות רק עם נוטריון

אנו שומעים לא פעם על אנשים שהופנו לנוטריון ומצאו את עצמם תוהים מדוע מה ההליך שצפוי להתבצע במשרדו. עובדה זו (שנובעת מתוך חוסר היכרות עם התחום) גרמה לנו להבין כי עלינו להעלות מדריך מקוצר שיציג בפני כל דורש את 3 הדברים הנפוצים ביותר שניתן לבצע אך ורק אל נוטריון. הישארו אתנו ותגלו את כל האינפורמציה בנושא.

 

מה זה נוטריון בכלל?

נציין בקצרה כי נוטריון הוא עורך דין בעל ניסיון רב בתחום שעבר הכשרה מתאימה. חשוב שתדעו זאת, כדי שתוכלו להכיר בעובדה החיונית – לא כל עורך דין הוסמך להיות נוטריון. רק מי שעבר את הקורס בהצלחה וקיבל את אישור הוועדה יוכל לבצע בסופו של דבר כל מיני פעולות שיהפכו מסמכים למאושרים מבחינה משפטית בארץ וגם מחוצה לה.

נוֹטָרִיוֹן

הופניתם לנוטריון? אלה 3 הדברים שתוכלו לעשות רק אצלו

שלושת הדברים שניתן לבצע רק אצל נוטריון הם אלה:

  • אימות חתימה
  • אישור העתק של מסמך
  • תרגום נוטריוני

נרחיב ונאמר כי הדבר הראשון שמבצע עורך דין בבאר שבע שהוסמך לעבוד כנוטריון זה אימות חתימה. מדובר בעצם באימות של חתימה כלשהי שמופיעה על גבי מסמך. לעיתים יש צורך באימות זה, כדי להציג את המסמך בהמשך בפני בית המשפט או מוסד אחר. הדבר השני, אישור העתק של מסך מתבצע בסמכותו של הנוטריון. שכן, הוא יכול לאשר שעותק של מסמך מסוים הוא נאמן למקור ולא שונה בו שום פרט. הדבר השלישי והאחרון זה תרגום נוטריוני שיש לבצע אותו במקרים שבהם יש צורך בתרגום של תעודות ואישורים שונים שכתובים בעברית.

 

בחירה בנוטריון מוסמך ומומלץ – לא עניין של מה בכך

אם חשבתם להגיע אל נוטריון באופן אקראי, מבלי לבדוק את המקצועיות שלו, כדאי שתדעו שזו טעות. אנו ממליצים לכם לערוך בירור מעמיק, בדיוק כפי שאתם עורכים רגע לפני שאתם פונים אל אינסטלטור, יועץ משכנתאות או מטפלת לילדים. היכנסו אל הקישור הבא ותוכלו לדעת איך נראה אתר של נוטריון מוסמך ומומלץ: https://www.vlk-law.co.il.

נוֹטָרִיוֹן

כך תהיו בטוחים שבחרתם נכון

הגעתם אל נוטריון שהומלץ לכם על ידי גורם אמין אבל אתם רוצים לבדוק עוד את העניין? מעולה! כל שעליכם לעשות זה לערוך חיפוש בגוגל עם שמו של הנוטריון. לאחר שתעשו זאת, תצטרכו להיכנס אל לשונית הביקורות שתציג בפניכם את חוות הדעת שנרשמו על ידי לקוחותיו הקודמים. קראו את חוות הדעת שמופיעות שם ותגלו האם באמת מדובר בנוטריון מומלץ ואיך אפשר ליצור עמו קשר.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הדברים שאפשר לעשות רק עם נוטריון. בשלב זה יש בידיכם את האינפורמציה המלאה, כך שנותר לכם רק ליישם את הנכתב לעיל ולפנות אל בעל מקצוע מוסמך ומומלץ שיסייע לכם.

נוֹטָרִיוֹן

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף סביב הנושא
למה לשון הרע בפייסבוק הרבה יותר נפוצה מפנים אל פנים

רשתות חברתיות הפכו לזירה פופולרית בשיח הציבורי. עם זאת, לצד היתרונות הרבים שמספקות פלטפורמות אלה, הן גם מאפשרות תופעה מדאיגה של לשון הרע ופגיעה בפרטיות. פייסבוק, הענקית החברתית המובילה, היא זירה פורה במיוחד ללשון הרע, שנפוצה בה הרבה יותר מאשר בשיחות פנים אל פנים. התופעה הזו מעלה חששות רבים בנוגע לשלומם הנפשי והרגשי של המשתמשים ולפגיעה בחופש הביטוי הלגיטימי. המרחק הווירטואלי ברשת החברתית, המשתמשים חשים מרוחקים מהמטרה עליה הם מדברים לשון הרע, מה שמקל עליהם להתבטא בצורה פוגענית יותר. בשיחות פנים אל פנים, הקרבה הפיזית והמגע הבלתי אמצעי מגבירים את התחושה של אחריות, ומעוררים יותר רגשות אנושיים כמו אמפתיה ורגישות.   אנונימיות פייסבוק מאפשרת לחלק מהמשתמשים להישאר אנונימיים או להסתתר מאחורי זהויות בדויות. כתוצאה מכך, הם חשים פחות מאוימים מתגובות שליליות או השלכות על המוניטין שלהם, ונוטים להתבטא בצורה חופשית ופוגענית יותר.

משרד עורך דין חדיד - הלד
עו"ד תביעות ביטוח - משרד עורך דין חדיד - הלד

משרד עו"ד  חדיד – הלד מתעסק בדיני תביעת ביטוח או נזיקין ומייצג בהצלחה רבה מאות עובדים ומעסיקים עד למיצוי זכויותיהם. פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל בתביעה שלכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?