עורך דין תביעות ביטוח

בעבור הרבה דברים בחיים שלנו אנחנו רוכשים פוליסות ביטוח. המטרה שלהן היא מן הסתם לבטח את הדבר שעבורו נקנתה הפוליסה, לדוגמא ביטוח רכב מכסה את הנזקים שיגרמו לרכב במידה ויהיה מעורב בתאונה. עורך דין תביעות ביטוח מתמחה בהליכים אשר מערבים את חברות הביטוח, באם מדובר בביטוח רכב, ביטוח חיים ואפילו ביטוח דירה. הפנייה לעורך דין זה תהיה כאשר אדם תובע את חברת הביטוח שלו על מנת לקבל פיצויים על נזקים שנגרמו לו.

 

התפקיד של חברת הביטוח לבטח רכוש או אפילו חיים של אנשים. קניית פוליסת ביטוח מחייבת אנשים לשלם תשלום קבוע בכל חודש או שנה, כך שבעת הצורך, החברה תשלם בחזרה לאדם אשר ניזוק. חברת הביטוח תעניק לתובע פיצויים התלויים בעלות התיקון של מה שנפגע, לדוגמא עלות תיקון של שמשת רכב.

מבחינת ביטוח חיים או אובדן כושר עבודה, עלות הפיצוי תלויה כמובן בשכר החודשי שהתובע קיבל בעבודותו. בשורה התחתונה, פיצויים יכולים להגיע בקלות גם לכמה אלפי שקלים ואפילו מאות אלפי שקלים, מתוך הבנה כי ביטוח יכול לפצות בעקבות מקרים ונזקים מאוד חמורים.

רכישת פוליסת ביטוח מבטיחה לרוכש סיוע כלכלי עתידי במקרה בו יקלע למצב אותו הפוליסה מבטחת. אמנם החברה אכן מבטיחה את הפיצוי בהתאם לתנאי הפוליסה, אך על מנת לקבל את הפיצוי יש לעבור דרך ארוכה, ולעיתים מסובכת – תביעת חברת הביטוח. על מנת להקל, לייעל ולעבור את התביעה באופן המקצועי ביותר, לרשות המבוטחים עורך דין תביעות ביטוח, איש מקצוע המתמחה בתביעות ביטוח באשר הן. אתם לא לבד.

תביעת חברות ביטוח על מנת לקבל פיצויים יכולה להיות עקב מגוון רחב של סיבות ובהתאם לכל מיני סוגים של פוליסות ביטוח. ישנן פוליסות ביטוח אשר מבטיחות אפשרות לקבל פיצויים של מיליוני שקלים, כך שבהחלט תוכלו לצפות לקבל פיצוי גבוה בעבורן. פיצוי בעבור מקרים פחות חמורים, כמו פגיעה קלה ברכב או בתכולת דירה, יכולים גם כן להגיע לכמה אלפי שקלים ואפילו למאות שקלים בהתאם לחומרת המצב ולסוג הפוליסה.

תהליך תביעת חברת הביטוח עשוי להיות מורכב, נוסף על המורכבות שאתם ודאי חשים לאור הפגיעה שחוויתם. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ בכל סוגי תביעות הביטוח ובמידת הצורך, נתאים לכם עורך דין תביעות ביטוח לסוג התביעה שאתם צריכים.

באם אתם מתמודדים אל מול חברת ביטוח, לא משנה איזה סוג של פוליסה או נזק, חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין תביעות ביטוח, הוא יסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם ואפילו יותר. התקשרו אלינו לפרטים נוספים.

 

ביטוח

המושג ביטוח כשמו כן הוא, לאפשר תחושת ביטחון וביטוח כלכלי לאדם עבור שלב בו הוא יזדקק לעזרה שכזאת. כיום ישנן המון חברות ביטוח והמון סוגים של ביטוחים, כך שניתן לבטח כמעט כל מקרה או כל סוג של רכוש כחלק מהכנה למקרים פחות נעימים. הביטוח מבטיח פיצוי או קצבה למבוטח, בתמורה לתשלום חודשי סמלי לחברת הביטוח. כל התנאים הללו מוגדרים בפוליסת הביטוח עליה חתומים המבוטח וחברת הביטוח אשר נותנת את הפוליסה.

 

עורך דין תביעות ביטוח

בעקבות העובדה כי על מנת לקבל סיוע מחברת ביטוח, מהביטוח הלאומי ואפילו מקופת החולים שלכם, יש לתבוע את החברה שסיפקה את הפוליסה, ישנו בעל מקצוע אשר עתיד לסייע למבוטחים בהליכים אלו. עורך דין תביעות ביטוח אמון על ליווי והובלת תביעות ביטוח, לא משנה באיזה סוג של ביטוח מדובר. כל שלב התביעה יכול להיות יעיל ומקצועי הרבה יותר בעזרת עורך דין תביעות ביטוח מתאים. כלומר, התמחות או מקצועיות בסוג ביטוח מסוים הרלוונטי לתביעה של המבוטח.

על מנת להבין מה תפקידו של תביעות ביטוח כדאי קודם להבין מה היא תביעת ביטוח, או אפילו מה הוא בטוח. כיום בחברה המודרנית, ישנן הרבה חברות ביטוח. התפקיד, או בעצם המטרה שלהן, זה לספק לאנשים פיצויים במקרה שמשהו שנמצא בחזקתם, או אפילו הם עצמם, ניזוקים.

על מנת שחברות ביטוח יוכלו לשלם בעבור הנזקים, פיצויים או כיסויי עלויות, כל אדם אשר רוכש פוליסה בעצם משלם באופן קבוע על הפוליסה הזאת. יכול להיות כי לקוח ישלם לחברת ביטוח כל חייו ולא יקבל ממנה שקל בחזרה, אך על מנת להשאיר את האופציה של הפיצוי הכספי פתוחה, יש תנאי לשלם.

 

ביטוח חובה

כאמור, כל אחד יכול לבחור לעצמו אילו דברים הוא רוצה לבטח ואילו לא, זאת בוודאי ידע להגדיר לכם עורך דין תביעות ביטוח אך כנראה שאתם מכירים אותם גם בעצמכם. אך במדינת ישראל ישנם ביטוחים אשר נחשבים ביטוחי חובה. כמובן שלכל רכישת ביטוח מסוים יש תנאים, לדוגמא ביטוחים שהם חובה רק מעל גיל 18 או רק באחזקת דירה, אך בכל מקרה, הם חובה, ואדם אשר לא רוכש או משלם עליהם בעצם עובר על החוק. בהתאם גם הוא צפוי לא לקבל את מה שמגיע לו כאשר יזדקק לסיוע מהמדינה.

 

ביטוח לאומי

סוג הביטוח הראשון הוא הביטוח הלאומי. החברה המבטחת היא בעצם המדינה אשר מפעילה את המוסד לביטוח לאומי. כל אדם מעל גיל 18 חייב לשלם למדינה בעבור ביטוח זה. כאשר אדם נזקק לסיוע כלכלי מהמדינה, בליווי עורך דין תביעות ביטוח יש להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי.

בהתאם לתוצאות התביעה, התובע צפוי לקבל הכרה כנכה או כנפגע תאונה ועל כן, לקבל גם סיוע כלכלי מהמדינה. כאן, עורך דין תביעות ביטוח יסייע לתובע בכך שהוא מכיר טוב את המערכת, אך גם יכול לשכנע באם מדובר בוועדה רפואית, כי לתובע אכן מגיע מה שהוא דורש על פי חוק.

 

תביעת ביטוח לאומי

על מנת לקבל מהביטוח לאומי פיצוי בצורת קצבה במקרה של צורך בסיוע כלכלי, מבקש הסיוע צריך לתבוע את הביטוח הלאומי. כאשר הסיבה היא נכות מסוימת, על מנת להיות מוכר כנכה אל מול הביטוח הלאומי יש צורך בהתייצבות אל מול וועדה רפואית אשר תבחן את המקרה לעומק ותחליט מה לעשות. כחלק מהתביעה יש להגיש מסמכים מסודרים וטפסים רלוונטיים, שוב, שילוב עורך דין תביעות ביטוח בהחלט יעשה את ההבדל.

 

ביטוח רכב

סוג הביטוח השני, שהוא גם כן חובה, הוא ביטוח רכב. כל אדם אשר רוכש רכב חייב לרכוש גם פוליסה של ביטוח רכב. הגדרה זאת מעוגנת בחוק במדינה ועל כן לא נהיגה ברכב ללא ביטוח רכב נחשבת עבירה על החוק. עורך דין תביעות ביטוח כאן משתלב כאשר אדם תובע את חברת ביטוח הרכב שלו. זאת נעשה לרוב כאשר הרכב מעורב בתאונת דרכים וכתוצאה ממנה נגרם נזק פיזי לנהג, לנוסעים וכמובן גם לרכב המבוטח. במקרים אלו יכול להיות כי מדובר במשפט של ממש, ולא רק בתביעת החברה, ועל כן חובה לשלב עורך דין תביעות ביטוח.

תאונות דרכים מאוד נפוצות בכל הגילאים ובכל כלי הרכב. על מנת להבטיח סיוע וכיסוי כספי מצד חברת הביטוח, כלומר להשרות תחושת ביטחון כי יהיה מי שיסייע למעורב בתאונת דרכים לכסות עלויות, ניתן לרכוש ביטוח רכב. עורך דין תביעות ביטוח רכב מתמחה בכל תביעה של חברת הביטוח בעקבות תאונת אופנוע, תאונה של נהג צעיר, מקרים בהם יש כיסוי לצד ג' או כל תאונה אחרת אשר מתקשרת לדרכים. ניתן להרחיב את הביטוח מעבר לביטוח החובה במדינה ובהתאם, לקבל כיסוי מקיף יותר, בעבור יותר אירועים אפשריים על הכביש.

 

ביטוח בסיסי וביטוח מקיף

כחלק מהחוק במדינת ישראל כל רכב חייב להיות מבוטח בביטוח רכב בסיסי. כך שאם הרכב מעורב בתאונה חברת הביטוח תשלם פיצויים בעבור העלויות כתוצאה מהתאונה. חברות הביטוח מציעות להגדיל את הכיסויים אשר הפוליסה הבסיסית שהיא חובה מכסה. כך, עורך דין תביעות ביטוח אשר מתעסק בתביעת ביטוח רכב עם פוליסת ביטוח מקיפה ורחבה יותר מהבסיסית, עשוי להשיג פיצוי הרבה יותר גבוה מהפוליסה רגילה אשר יסייע משמעותית לבעל הרכב או למעורב בתאונה.

 

ביטוח רשות

מעבר לביטוחים אשר כל אחד חייב לרכוש ולשלם בעבורם, ישנם ביטוחים כמעט על כל דבר שנמצא בעולם. לדוגמא אדם יכול להחליט להגדיל את פוליסת ביטוח הרכב שלו מעבר לחובה בחוק, כמובן שזה אומר שגם ישלם יותר, אך לצורך העניין, זה בהחלט ביטוח רשות.

 

עורך דין תביעות ביטוח בריאות

בישראל, כל אדם מעל גיל 18 מחויב בתשלום קבוע לביטוח לאומי. כחלק מכך, הוא מבוטח בביטוח בריאות בסיסי, בקופת החולים בה הוא בוחר להיות מבוטח. ביטוח הבריאות מעניק כיסוי בסיסי אשר יכול להיות לא מספק. על כן, בייעוץ עורך דין תביעות ביטוח רשאי כל אדם להרחיב את ביטוח הבריאות ולרכוש יותר כיסויים רפואיים. לדוגמא בעבור ניתוחים מיוחדים, מחלות קשות, הליכים מסובכים ועוד… כך, במקרה ואדם מבוטח בביטוח בריאות מקיף יותר, הוא יהיה זכאי לסיוע או להחזר מלא בעבור תשלום על ניתוח מסובך או תרופה יקרה.

 

רפואה משלימה

מתוך הבנה כי ישנן דרכים לריפוי והקלת כאבים אשר הן אינן בהכרח הדרכים הקונבנציונאליות, דרכים אלו לא מכוסות כחלק מביטוח בריאות בסיסי. חברות הביטוח לעומת זאת, מציעות כיסוי עבור סוג רפואה זה הנקרא רפואה משלימה או אלטרנטיבית. עורך דין תביעות ביטוח אשר תובע בעבור לקוח את חברת הביטוח, בהתאם לפוליסה הכוללת רפואה משלימה, מספק למבוטח כיסוי עבור הוצאות על רפואה משלימה. במסגרת רפואה משלימה ניתן למצוא טיפולים כגון שיאצו, מסאז'ים, דיקור סיני ועוד.

 

עורך דין תביעות ביטוח סיעודי

מתוך הבנה כי מרבית האנשים אשר מגיעים לגיל זקנה הופכים להיות סיעודיים, כלומר לא יכולים להסתר בכוחות עצמם עם כל הפעולות הבסיסיות והשגרתיות, ניתן לרכוש ביטוח סיעודי. כך, בעת הצורך, יוכל המבוטח בשירות עורך דין תביעות ביטוח, לתבוע את חברת הביטוח ולקבל קצבה סיעודית לפרק זמן מסוים בגובה מסוים לפי המפורט בפוליסה. זאת במטרה לסייע לשלם בעבור מטפל, ניתוחים או אשפוז לצורך רפואי סיעודי.

 

עורך דין תביעות ביטוח סיעודי קבוצתי

בעיקרון ניתן לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי בחברת ביטוח פרטית, אך לא זאת האופציה היחידה. קופות החולים מציעות לקהל לקוחותיהן אפשרות לרכוש דרכן ביטוח סיעודי. לכל קופות החולים תנאים דומים מבחינת הקצבה אותה עתיד לקבל המבוטח, אך השירות שונה ולעיתים גם העלות של הפוליסה. ניתן לעבור מחברה לחברה בכל עת, כלומר מקופה לקופה על מנת לשפר את תנאי השירות. בעת הצורך, עורך דין תביעות ביטוח יתבע עבור המבוטח את קופת החולים בה הביטוח נרכש ולא חברת ביטוח פרטית.

 

עורך דין תביעות ביטוח דירה

כאשר אתם רוכשים דירה או בית אינכם חייבים לרכוש גם ביטוח עבור הדירה שלכם. בתוך ביטוח דירה ישנם שני ביטוחים עיקריים שהם ביטוח תכולה וביטוח מבנה. ביטוחים אלו הם ביטוחי רשות, והם גם יכולים לא לבוא ביחד, כלומר בעל דירה רשאי לקנות רק ביטוח מבנה ללא ביטוח תכולה, כך במקרה שיהיה נזק לתכולה של הבית לא יהיה מי שיפצה את הדיירים בעבור הנזק. במקרה זה, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין תביעות ביטוח אשר ייעץ לכם איזו פוליסה ואם בכלל כדאי לכם לרכוש.

כחלק מרכישת דירה ובעלות על נכס, ניתן לבטח אותה. כמובן שאת ההחלטה איזו פוליסה והיכן כדאי לקנות כדאי לעשות בייעוץ עורך דין תביעות ביטוח, אך ההחלטה אכן נתונה לרוכש הפוליסה עצמו. ההחלטה לבטח את הדירה היא חובה כחלק מקניית משכנתא, אך גם עם וגם ללא משכנתא, ניתן לבטח את הדירה על מנת לקבל כיסוי עתידי במקרה שהיא תפגע ותינזק.

 

ביטוח מבנה

כחלק מביטוח דירה, חברת הביטוח מציעה כיסוי בעבור המבנה עצמו, זאת נקרא ביטוח מבנה. תביעה בעזרת עורך דין תביעות ביטוח את חברת הביטוח על מנת לקבל פיצוי כחלק מביטוח מבנה, תהיה במקרים בהם המבנה עצמו של הנכס נפגע, לדוגמא קירות הבית נפגמו כתוצאה משריפה. בפוליסה מוגדר מה נחשב מבנה ובאם יגרם נזק לחלק כזה מהדירה, יהיה ניתן להפעיל את הביטוח ולקבל כיסוי בעבור עלויות תיקון המבנה.

 

ביטוח תכולה

בדומה לביטוח המבנה עצמו של הדירה, חברות הביטוח מציעות גם פוליסת ביטוח תכולת הדירה. כחלק מרכישת פוליסה זאת, חברת הביטוח מבטיחה כיסוי וסיוע בעבור עלויות תיקון או רכישה בעקבות פגיעה בתכלות המבנה. לדוגמא גניבה של רכוש מתוך הדירה או בדומה לביטוח מבנה, שריפה אשר פגעה אנושות ברכוש בתוך המבנה, כדוגמת ריהוט, מכשירי חשמל וחפצים אישיים.

 

תגמול בגין נזקים

תביעת ביטוח דירה בעזרת עורך דין תביעות ביטוח אכן עשויה לפצות את המבוטח על מנת שיוכל לכסות את העלויות של הנזק. נוסף על כך, כחלק מהפוליסה ניתן לקבל תגמול על מקרים חריגים שהדירה עוברת. ביניהם ניתן למצוא תגמול בגין נזקי טבע, רעידת אדמה, שבר תאונתי ואפיל ובגין פריצה או גניבה. התגמול מותאם לעלות ולשווי של הרכוש שנהרס. לצורך כך, חברת הביטוח עתידה לשלוח שמאי אשר תפקידו להעריך את גודל הנזק ואת עלות התיקון ובהתאם יתקבל התגמול המותאם.

 

ביטוח דירה שכורה

ישנן דירות אשר יכולות להיות מבוטחות בביטוח דירה אך בפועל מי שגר בהן הם דיירים השוכרים את הדירה. על מנת להגן על שני הצדדים, מעבר לחתימת חוזה שכירות, ניתן גם לרכוש בעזרת ובייעוץ עורך דין תביעות ביטוח, ביטוח דירה שכורה. הפוליסה מכסה בעבור השוכר וגם בעבור המשכיר, כל מיני הוצאות אשר יצטרכו לשלם בעבורן. כך היחסים בין השניים יהיו פשוטים יותר ויהיה קל יותר לסמוך האחד על השני בשל קיומו של ביטוח ליתר ביטחון.

 

ביטוח חיים

סוג הביטוח הזה ודאי מוכר לכולכם, ואולי תופתעו כי הוא כלל לא ביטוח חובה. המטרה של ביטוח חיים הוא לשלם כסף לקרובי משפחתו של אדם אשר הלך לעולמו. כלומר תשלום במשך כל החיים לביטוח על מנת שלאחר המוות, יקבלו קרובי המשפחה כסף מחברת הביטוח שביטחה את המנוח. גובה הפיצוי ומשך קבלת הקצבה תלויים בסוג הפוליסה ובמטרה שלה, באם היא התרכזה במוות לפני תום תשלום המשכנתא, מוות בתאונה או בכללי פרידה מאדם קרוב אשר מותיר אחריו קרובי משפחה העשויים להיות בבעיה כלכלית.

 

עורך דין תביעות ביטוח חיים

כאשר אדם הולך לעולמו כל עיזבונו מועבר לבעלות אדם אחר, כנראה שיהיה זה קרוב משפחה בדגש על ילדיו. נוסף על חלוקת הירושה של אדם, כל אחד רשאי לרכוש טרם מותו פוליסת ביטוח חיים. המטרה של פוליסה זאת היא לאפשר לקרובי משפחתו של המנוח בליווי עורך דין תביעות ביטוח, לקבל פיצוי בעקבות המוות שלו, בהתאם לפוליסה בה היה מבוטח. מתוך הנחה כי מוות של קרוב משפחה הוא מורכב רגשית אך גם כלכלית, הם יפוצו בסכום היכול להגיע גם למיליוני שקלים.

 

עורך דין תביעות ביטוח נכות מתאונה

כאשר אדם מעורב בתאונה אשר מותירה אותו בעל נכות, עורך דין תביעות ביטוח יכול לסייע לו לתבוע את חברת הביטוח, את המוסד לביטוח לאומי, על מנת לקבל קצבת נכות מתאונה. כדי בכלל להיות זכאי לתבוע לפיצוי יש קודם לקבל הכרה כנכה מהביטוח הלאומי. זאת נעשה על ידי הגשת תביעה לקבלת אחוזי נכות. התובע יוזמן להתייצב אל מול וועדה רפואית של הביטוח הלאומי אשר תבחן את מצבו הרפואי ותקבע כמה אחוזי נכות מגיעים לו. בהתאם יוכל לקבל קצבת נכות או פיצויים אחרים מביטוחים אחרים.

 

עורך תביעות ביטוח נכות מקצועית

כאשר אדם חווה תאונה או אירוע רפואי אשר מותיר אותו עם נכות לצמיתות, מובן כי הוא אינו יכול להמשיך לעבוד בעבודה בה עבד או באופן כללי להשתכר כראוי בהתאם למה שהיה ריגל טרם התאונה. ביטוח נכות מקצועית מבטיח למבוטח סיוע כלכלי במקרה שאכן יוגדר כנכה. באם התביעה של עורך דין תביעות ביטוח אכן מוכיחה כי מגיע למבוטח פיצוי, הוא עתיד לקבל מענק חד פעמי לצורך התמודדות ראשונית וממושכת עם היותו נכה.

 

עורך דין תביעות ביטוח אובדן כושר עבודה

בדומה לנכות מקצועית, גם ביטוח אובדן כושר עבודה עתיד ומתכוון לסייע לאדם אשר אינו מסוגל ויכול להמשיך לעבוד בעבודה בה עבד או אפילו באף עבודה אחרת. בשונה מביטוח נכות מקצועית, עורך דין תביעות ביטוח אשר זוכה בתביעה עבור מבוטח, מעניק לו אפשרות לקבל קצבה קבועה אשר דומה ומותאמת לשכר אשר קיבל טרם שעבר את התאונה או שנקלע למצב הרפואי החדש.

 

עורך דין תביעות ביטוח אשראי

חברות ביטוח רבות מציעות ללקוחותיהן אפשרות לבטח את האשראי שלהם. זאת ניתן לחברות גדולות, עסקים וגם לאנשים פרטיים. בגודל מדובר בעיקר בהתחייבות של חברת הביטוח לכסות ולפצות עסק אשר נפגע בעקבות אי תשלום של אשראי, לדוגמא לקוח אשר התחייב לשלם באשראי ובפועל לא שילם. לכל חברה מותאמת הפוליסה שלה וקבל הפיצוי, גם כן נעשית בעזרת עורך דין תביעות ביטוח על ידי תביעת חברת הביטוח בעת הצורך.

 

עורך דין תביעות ביטוח אשראי לעסקים קטנים ובינוניים

כל פוליסת ביטוח אשראי מותאמת לעסק המבוטח אך חשוב לדעת כי ביטוח אשראי רלוונטי גם עבור עסקים בינוניים ועסקים קטנים. חברת הביטוח יוצרת ביטחון לעסק הקטן שלמרות כי משלמים לו באשראי, באם יהיה פיגור בתשלום או אפילו התשלום לא יגיע כלל, חברת הביטוח תספק כיסוי והגנה לעסק המבוטח. ביטחון שהעסק יוכל לתבוע בסיוע עורך דין תביעות ביטוח ולקבל פיצוי, מאפשר לעסקים לגדול ולהתרחב מבלי לפחד לפשוט רגל או להיכנס לחובות.

 

עורך דין תביעות ביטוח משכנתא

כחלק מקנייה של משכנתא דרך בנק מסוים, חובה בישראל גם לקנות ביטוח משכנתא. הבנקים רוצים שיהיה להם ביטחון להלוואה שהם נותנים. ביטוח משכנתא כולל בתוכו שני ביטוחים אשר לווה משכנתא מחויב לקנות. ניתן לרכוש אותם אצל חברות ביטוח שונות ובהיקפים שונים, אך רכישתם באופן בסיסי היא חובה. כך, בעת הצורך, יוכל הלווה לתבוע את חברת הביטוח שלו כך שבפועל עורך דין תביעות ביטוח יכול לעשות זאת עבורו ולפצות את הלווה או את קרובי משפחתו בכיסוי עלויות מתאים.

 

ביטוח חיים וביטוח מבנה למשכנתא

שני הביטוחים אשר נכללים תחת ההגדרה של ביטוח משכנתא הם ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה. הרעיון בביטוח מבנה הוא להבטיח לבנק כי הנכס יהיה תקין ומוכן להעברת בעלות בעת הצורך. כלומר, באם הנכס יינזק טרם החזרת ההלוואה לבנק, חברת הביטוח תכסה את העלויות והבנק, במקביל ללווה, לא יפסידו כסף כתוצאה מהתאונה. ביטוח חיים מתייחס למקרה בו הלווה מת טרם החזרת המשכנתא, בהתאם לפוליסה תהיה אמונה חברת הביטוח על החזר ההלוואה לבנק. כך המשכנתא לא תעבור בירושה והבנק עדיין יקבל את מה שמגיע לו.

 

עורך דין תביעות ביטוח מסחרי

חברות רבות מתמודדות מול סיכונים שעם הזמן הופכים בעלי סבירות גבוהה להתממש יותר ויותר. מתוך הבנה כי חברה אחראית כלפי הלקוחות שלה על דברים מסוימים, חברות ביטוח מציעות לחברות ולעסקים לרכוש ביטוח מסחרי. הפוליסה מורכבת על פי רצונו של בעל החברה, בייעוץ עורך דין תביעות ביטוח מסחרי. ניתן לכלול מגוון סוגים של כיסויים כדוגמת כיסוי למקרי סייבר ותקיפה באינטרנט.

 

חבות מוצר

חברה מסחרית מספקת מוצרים ללקוחותיה, במקרים בהם מוצרים אלו גורמים לנזק אצל צד שלישי, כלומר אצל אדם אשר לא חלק מהחברה ולא חברת הביטוח, הוא רשאי לתבוע על מנת לקבל פיצוי מהחברה אשר סיפקה את המוצר שגרם לנזק. כעת, תצטרך החברה לפצות אותו כספית בהתאם לנזק שהמוצר שלה גרם. תביעת חברת הביטוח על ידי עורך דין תביעות ביטוח, בצמוד לפוליסת ביטוח הכוללת כיסוי חבות מוצר, מאלצת את חברת הביטוח לשלם את הפיצוי לצד השלישי במקרה זה, מכיוון שהמוצרים שהחברה מספקת מבוטחים אצל חברת הביטוח.

 

עורך דין תביעות ביטוח נסיעות לחול

הרבה מהביטוחים אשר ניתן לרכוש וגם לתבוע בעזרת עורך דין תביעות ביטוח על מנת לקבל כיסוי, רלוונטיים רק בגבולות הארץ. על מנת למלא את הפער שנוצר בעת נסיעה לחול, חברות ביטוח מציעות לרכוש ביטוח נסיעות לחול. בדומה לשאר סוגי הביטוחים גם כאן רשאי המבוטח להרכיב לעצמו פוליסת ביטוח אישית הכוללת כיסויים המותאמים לאופי הנסיעה, זמן הנסיעה וגם לסיכון שהנסיעה כוללת.

 

החזר עבור הוצאות רפואיות

בארץ כל אדם מבוטח בביטוח בריאות, אך כאשר טסים לחול ביטוח הבריאות לא תקף כך שבעצם עורך דין תביעות ביטוח יאלץ לתבוע עבור המבוטח את חברת הביטוח ולאו דווקא את קופת החולים את הביטוח הלאומי. כיסוי בעבור הוצאות רפואיות מתייחס לכל הוצאה בעבור מענה רפואי בחול, לדוגמא ניתוח, אשפוז או אפילו פינוי לבית חולים במקרה הצורך. כל פוליסה מקיפה הליכים רפואיים שונים כך שרוכש הפוליסה מתאים לעצמו את הכיסויים הרלוונטיים אליו.

 

כבודה ורכוש

מעבר לבריאות של המבוטח כאשר הוא נוסע לחול, ניתן לבטח גם את הכבודה, כלומר את הרכוש אשר איתו טס המבוטח לחול. במקרה בו הכבודה מאחרת להגיע, נאבדת בדרך או אפילו נגנבת, עתידה חברת הביטוח, בהתאם לתביעה אשר עורך דין תביעות ביטוח יגיש עבור המבוטח, לפצות ולכסות את העלויות על האובדן או על האיחור. לא חובה לרכוש ביטוח זה אך זה בהחלט מומלץ כאשר טסים עם רכוש רב או רכוש יקר.

 

קיצור והארכת שהות

כחלק מרכישת הפוליסה, גם ללא עורך דין תביעות ביטוח, נאלץ המבוטח העתידי לציין את תאריכי הנסיעה ובהתאם את תאריכי התוקף של הפוליסה. במקרים רפואיים מסוימים, או אפילו בגלל סיבות אחרות, יכול לבחור הנוסע להאריך או לקצר את השהות שלו בחול. פוליסת ביטוח נסיעות לחול יכולה לכסות עלויות אלו, מבחינת כרטיס טיסה וגם מבחינת הארכת התשלום על הביטוח עצמו.

 

עורך דין תביעות ביטוח מנהלים

לא משנה באם עובד הוא שכיר או עצמאי, ניתן לרכוש ביטוח מנהלים. פוליסה זאת היא אפיק חיסכון לפנסיה אשר ניתן לבחור במקום קרן פנסיה או בנוסף. כחלק מביטוח מנהלים ניתן לכסות גם מקרים של מוות ואובדן כושר עבודה. כלומר לקבל קצבה חודשית בעקבות אובדן היכולת להשתכר ולעבוד כראוי, או לפצות את קרובי משפחתו של המבוטח, לאחר תביעה עם עורך דין תביעות ביטוח את חברת הביטוח, בסכום נוסף על הירושה, יכול להגיע גם למיליון שקלים ומעלה.

 

פיצוי מביטוח מנהלים

בגלל שביטוח מנהלים יכול לכלול כמה סוגים של כיסויים ושל פוליסות, בהתאם גם עת קבלת הפיצוי וגובה הפיצוי משתנה מעת לעת. מבחינת החיסכון הפנסיוני, ניתן לקבל אותו בדומה לקרן פנסיה, רק החל מגיל הפרישה הקבוע בחוק. למרות שיש בביטוח כסף אשר המבוטח יוכל לרצות למשוך לפני, הקצבה ניתנת לאחר גיל פרישה ובהתאם לתנאי הפוליסה עליה חתומים הצדדים. ניתן לתבוע בעזרת עורך דין תביעות ביטוח בעבור קצבה חודשית, מענק חד פעמי או שניהם יחדיו, בהתאם לתנאי הפוליסה.

 

עורך דין תביעות ביטוח מנהלים כשכיר

כאשר עובד מבוטח בביטוח מנהלים והוא שכיר בחברה כלשהיא, המעסיק מחויב להפריש אחוז מסוים וקבוע מהשכר של העובד לביטוח המנהלים. כלומר החיסכון הוא כפול, מופרש מהשכר של העובד לביטוח המנהלים ובנוסף, סכום מעבר לשכר מכספי העסק בה העובד מבוטח. כמובן שעל ההפקדה יש הטבות מס מסוימות מתוך הבנה כי זה הולך לחיסכון. ישנה תקרת גג להפרשה מתוך השכר העומדת על כ-8 אחוזים למעביד ולעובד.

 

עורך דין תביעות ביטוח עסקים וחברות

בדומה לביטוח מסחרי, ביטוח עסקים וחברות מציעה מגוון של כיסויים עבור עסקים וחברות אשר מעוניינים לבטח את עובדיהם, רכושם או חלקים אחרים בעסק. כמובן ששירות עורך דין תביעות ביטוח עסקים וחברות רלוונטי בעבור כל סוג של פיצוי מתוך הכיסויים המוצעים ברכישת פוליסה, אך בהחלט מדובר במגוון גדול. בין האפשרויות ניתן למצוא כיסוי בעבור צד ג', ביטוח העובדים ואפילו ביטוח הועד המנהל מפני תביעות בעקבות החלטות שלוקחים על עתיד החברה בתור המנהלים שלה.

 

ביטוח העובדים

כל עובד בחרה או בעסק מבוטח בביטוחים פרטיים משלו אשר הוא בוחר לעצמו, נוסף על כך, כחלק מביטוח עסקים וחברות יכולה החברה לרכוש באופן גורף ביטוח לכל עובדיה. כך, במקרה שבו העובד באמצעות עורך דין תביעות ביטוח תובע את החברה על מנת לקבל פיצוי בעבור משהו, החברה תוכל להפעיל את הביטוח שלה שישלם במקומה את הפיצוי ואת העלויות לפגיעה ולנזק שחווה העובד.

 

עורך דין תביעות ביטוח תאונות אישיות

כל הביטוחים באשר הם תפקידם לכסות מקרים עתידיים אשר עשויים לדרוש מהנפגע לשלם הרבה כסף בעבור הוצאות שיהיו למבוטח בעקבות המקרה. ביטוח תאונות אישיות מכסה סוג נוסף של מקרים, סיטואציות אשר לא בהכרח מבוטחות במקרה אחר. כך המבוטח משלם בכל חודש סכום סמלי, ובעת הצורך, כאשר אכן עובר תאונה אישית, תובע בסיוע עורך דין תביעות ביטוח את חברת הביטוח ומקבל פיצוי על מנת להתמודד עם העלות של שיקום או החלמה מהתאונה.

 

ביטוח תלמידים

כל ילד במערכת החינוך מחויב להיות מבוטח בביטוח תלמידים אצל חברת הביטוח אשר זוכה במכרז השנתי. תשלום הביטוח הוא על ידי הוריו של הילד אך באחריות השלטון המקומי ובית הספר לוודא כי אכן כולם מבוטחים.

עורך דין תביעות ביטוח ילווה תביעה של חברת הביטוח בהתאם לביטוח תלמידים על כל מקרה בו הילד נפגע וכתוצאה מכך הוריו היו צריכים לשלם בעבור טיפול או הליך רפואי, גם אם המקרה קרה מחוץ לכותלי בית הספר ולא בזמן שהיה בבית הספר. התשלום על ביטוח תלמידים הוא כחלק מהתשלומים השנתיים שכל בית ספר מחייב את הורי תלמידיו לשלם.

 

כיסוי בעבור קרובי משפחה

כחלק מתשלום בעבור ביטוח תלמידים, אין כיסוי בעבור קרובי משפחה. העת היחידה בה יהיה כיסוי לקרובי משפחה היא כאשר הם לוקחים חלק בפעילות של המוסד החינוכי אשר התלמיד לומד בו. לדוגמא, הורה אשר יוצא לטיול שנתי כמלווה של בתו ונפגע במהלך הטיול, רשאי לתבוע את ביטוח התלמידים בעזרת עורך דין תביעות ביטוח ולקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח עבור כיסוי העלויות הרפואיות.

 

עורך דין תביעות ביטוח נוספות

נוסף על כל סוגי הביטוחים שהוזכרו כאן יש עוד המון סוגי ביטוחים שפחות נפוצים ויותר מותאמים לסוג מסוים של אנשים ושל עבודה. כמובן שבגלל הדמיון בין התנהלות של חברת ופוליסת ביטוח באשר היא, עורך דין תביעות ביטוח עתיד לסייע בכל סוג של פוליסה. לדוגמא בפוליסת ביטוח חקלאים, ביטוח ימי ונזקי רכוש. מעבר לכך יש עוד המון ביטוחים פחות מוכרים אשר חברות ביטוח עשויות להציע לקהל הרחב.

ישנם הרבה סוגים של ביטוחים, של קצבאות של חברות ביטוח, אך כולן כוללות מעבר דרך תביעת החברה על מנת לקבל את הפיצוי הנחשק. עורך דין תביעות ביטוח מתמחה בכל סוגי הביטוח ותפקידו לסייע בהגשת התביעה כולל הכנת המסמכים, הליך התביעה עצמה וגם מעבר לוועדת ערעורים בעת הצורך. אמנם כל תביעת ביטוח דורשת הליך שונה, אך ללא ספק, בכל התביעות, עורך דין תביעות ביטוח יקל מאוד על המבוטחים ויסייע בכל שלבי תביעה.

מתמודדים מול חברת ביטוח? בטוחים כי אתם זכאים לפיצוי אך לא יודעים היכן להתחיל? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר לקבלת ייעוץ וגם לשכור את שירותינו על מנת לקבל ליווי צמוד בכל סוגי תביעות הביטוח, החל מתביעת ביטוח בריאות ועד לתביעת ביטוח נסיעות לחול.

 

תביעת הביטוח

לא משנה באם מדובר בביטוח חובה או ביטוח רשות, בכל מקרה על מנת לקבל פיצוי או סיוע, צריך לתבוע את הביטוח. למרות המילה תביעה, בפועל לא מדובר בתביעה בבית משפט עם שופט כמו שרובנו וודאי מדמיינים. תביעת ביטוח מתבצעת על ידי הגשת או מילוי טופס, לעיתים אפילו אינטרנטי לגמרי. הטופס מפרט את פרטי התאונה או המקרה שקרה, בצירוף טפסים רפואיים המפרטים את המצב. באם מדובר בנזק לרכוש ולא לאנשים, טפסים רלוונטיים גם כן.

 

צורך בשירות עורך דין תביעות ביטוח

אם אכן תביעת הביטוח כל כך פשוטה, למה צריך עורך דין תביעות ביטוח? למרות שלעיתים מדובר רק בהגשת טופס באינטרנט, יש חשיבות מאוד גבוהה לתוכן הטופס ולקבצים המצורפים. האיכות שלהם ואפילו התוכן עצמו, משפיעים מאוד על ההחלטה שחברת הביטוח תקבל מבחינת הבחירה באם לשלם פיצויים ואם כן, באיזה גובה.

נוסף על כך, כל תביעת ביטוח מאוד שונה מהשנייה ועל כן חשוב להעסיק מישהו שמכיר ומבין בכל התחומים, כך גם אם תביעת רכב מאוד פשוטה לכם, יכול להיות שדווקא התמודדות מול חברת ביטוח חיים תהיה מאוד מורכבת, גם מבחינה נפשית.

 

שכר טרחה עורך דין תביעות ביטוח

כמובן שלא ניתן לכמת את שכר הטרחה של עורך דין תביעות ביטוח, דווקא בגלל העובדה שמדובר בתחום כל כך רחב וכל כך מגוון. בגדול אפשר להגיד כי שכר הטרחה מורכב בחלקו גם מאחוזי הזכייה של התובע ששכר את שירותיו של עורך הדין. אך בסיכום, לרוב עדיין יהיה שווה לשכור עורך דין מאשר להתמודד לבד.

נסכם כי ישנם כל מיני סוגים של ביטוחים, חלקם מבטחים בני אדם, חלקם רכוש וחלקם אפילו כל מיני מקרים שיכולים לקרות לאדם או לרכושו באופן פתאומי. בכל מקרה, על מנת לקבל כסף חובה להתחיל תהליך אל מול חברת הביטוח. בגלל שמדובר בתהליך מייגע, מורכב וגם מאוד גורלי, שילוב עורך דין תביעות ביטוח יכול לעשות הבדל מאוד גדול, למרות שמהזכייה ירד שכר טרחה, בפועל הסכום שהייתם מקבלים בלעדיו, כנראה היה נמוך יותר, על כן, זה מתקזז.

עורך דין תביעות ביטוח הוא הכתובת בכל הקשור בתביעות ביטוח, לא משנה באיזה תחום. למרות שנראה כי זה הוא הליך קל, בפועל עורך דין יודע היכן אפשר לדחוף יותר וישיג לכם את הפיצויים שמגיעים לכם. אצלנו תמצאו צוות מקצועי של עורכי דין מנוסים, מחכים לשיחה שלכם.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא
איקס התנאים לקבלת רישיון עסק

מרבית העסקים שפועלים ברחבי הארץ צריכים לקבל רישיון עסק כדי שהם יוכלו לפעול בהתאם לחוק. הדבר נחשב להכרחי מכיוון שרישיון זה מאפשר לרשויות המקומיות לבדוק

מדריך תביעת ביטוח אשראי

מי מאיתנו שיש בחפותו עסק כזה או אחר, בין אם מדובר על עסק קטן ובין אם מדובר על עסק גדול, ודאי מכיר את צמד המילים

עורך דין תביעות ביטוח מבנה למשכנתא

כל ישראלי שקונה בית או דירה באמצעות הלוואת משכנתא בעשור האחרון, נדרש לרכוש גם ביטוח משכנתא המורכב מפוליסת ביטוח חיים ופוליסת ביטוח מבנה למשכנתא. זוהי

מדריך תביעת ביטוח משכנתא

בנטילת הלוואת משכנתא מהבנקים למשכנתאות, הלווים מחוייבים לרכוש ביטוח משכנתא המורכב למעשה משתי פוליסות נפרדות: ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא. מטרתו של ביטוח המשכנתא

עורך דין תביעות ביטוח חיים למשכנתא

כל ישראלי שקנה בית או דירה באמצעות משכנתא בעשור האחרון, נדרש לרכוש גם ביטוח משכנתא המורכב מפוליסת ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא. זוהי דרישת

מדריך תביעת ביטוח תלמידים

כאשר ילדינו מבלים במסגרות החינוכיות שלהם אין לנו שליטה אמיתית על מעשיהם, וקשה לנו להבטיח את שלומם ובטחונם. בדיוק מסיבה זו, נדרשים מוסדות הלימוד בישראל

עורך דין לתביעה בעקבות מחלה קשה

לחברות ביטוח יש נטיה לערום קשיים על מבוטחיהן, בבואם לממש את פוליסות הביטוח שרכשו ממיטב כספם. אין זה שונה גם במקרה בו אדם חולה במחלה

מדריך תביעת ביטוח נכות מקצועית

תאונות ומחלות עלולות להותיר עובד עם נכות שתגביל את יכולתו לעבוד לפרנסתו באופן מוחלט או חלקי, זמני או קבוע. במקרים רבים פגיעות המובילות לנכות, משפיעות

מדריך תביעת ביטוח נכות מתאונה

תביעת ביטוח נכות מתאונה ניתנת להגשה על ידי אנשים שמבוטחים במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות או מי שרכשו כיסוי של ביטוח נכות מתאונה בתור נספח

מדריך תביעת ביטוח תאונות אישיות

תביעת ביטוח תאונות אישיות היא תביעה ביטוחית שנוהגים להגיש מבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות. הגשת תביעת תאונות אישיות מאפשרת למבוטח לקבל פיצוי בסכום חד פעמי

תביעת החזרים בגין תאונות אישיות

הגשת תביעת החזרים בגין תאונות אישיות מאפשרת לאדם שנפגע בתאונה אישית לקבל החזר כספי בסכום חד פעמי קבוע, בגין הוצאותיו הרפואיות והסיעודיות בעקבות האירוע הביטוחי

עורך דין לתביעה בעקבות תאונה

אנשים רבים בישראל מבוטחים בפוליסות ביטוח שונות אשר אמורות לכסות את הוצאותיהם הרפואיות ולפצות אותם בסכום כספי חד פעמי בגין הנזקים שנגרמו להם, במידה ויעברו

תביעת ביטוח משלחות תלמידים לחו"ל

הסדרת הביטוח למשלחות תלמידים לחו"ל מהווה תנאי בסיסי והכרחי לצאתן מן הארץ, ומשלחות שאין להן ביטוח – אינן רשאיות לצאת את גבולות ישראל. ברגעים שבהם

עורך דין תביעת סיעוד ביטוח לאומי

הביטוח הלאומי בישראל מבטח כל אזרח ודורש תשלום חודשי כתלות בגובה השכר ובמאפיינים נוספים ובתמורה מכסה את המבוטחים מפני מקרים כמו אבטלה, נכות, תאונות ועוד.

עורך דין תביעת ביטוח סיעודי קשישים

אנשים רבים, בהגיעם לגיל מבוגר, מתקשים לבצע פעולות בסיסיות אשר מונעות מהן להתנהל באופן שגרתי ועצמאי. בעזרת עורך דין תביעת ביטוח סיעודי קשישים ניתן להגיש

עורך דין תביעת ביטוח סיעודי קבוצתי

ביטוח סיעודי קבוצתי הוא פוליסה ביטוחית המוצעת ללקוחות קופות החולים מתוך הבנה כי הביטוח הסיעודי הפרטי יקר מאוד ולא מתאים לכולם. עורך דין תביעת ביטוח

עורך דין תביעת ביטוח סיעודי ילדים

ביטוח סיעודי הוא פוליסה אשר מבטיחה למבוטח קצבה חודשית בשלב שבו יהיה סיעודי ויצטרך סיוע כלכלי כדי להתמודד עם המצב. כאשר מדובר בביטוח סיעודי לילדים

עורך דין תביעת ביטוח סיעודי

אין ספק שישנם הרבה דברים בחיים שלנו שאנחנו עושים מכורח הנסיבות ואפילו לא יודעים שיכולנו ליעל הרבה יותר את התהליך ולהרוויח ממנו הרבה יותר. בתחום

מדריך תביעת ביטוח סיעודי

עולם הביטוח רחב מאוד החל מהביטוח הלאומי הממלכתי אשר ניתן לאזרחי המדינה בהתאם לתשלום חודשי ועד למגוון עצום של ביטוחים פרטיים הניתנים על ידי חברות

מדריך תביעת ביטוח שיניים

הרבה אנשים יעידו כי השיניים גורמות לחיוך שלנו להיראות נהדר או דווקא פחות ועל כן, ישנה חשיבות גדולה בשמירה עליהן על ידי צחצוח נכון. אך

עורך דין תביעות ביטוח חובה

אמנם בישראל יש כמה ביטוחים שהם בגדר חובה, אך המושג ביטוח חובה מתייחס לביטוח רכב אשר מעוגן בחוק הישראלי כביטוח חובה. מתוך הבנה שנהיגה היא

תביעת החזר כספי בגין השתלה בחו"ל

ביטוח הבריאות הממלכתי בישראל אמנם גובה בכל חודש סכום כסף כתלות בשכר, אך בהתאם גם מעניק מגוון רחב של שירותים והטבות בתחום הבריאות והרפואה כולל

תביעות ביטוח מחלות קשות

אירועים רפואיים אשר פוקדים אותנו במפתיע מותירים אותנו עם הליך רפואי מורכב שיש לבצע על מנת להחלים או לחיות עם מחלה, אך גם במצב כלכלי

תביעת החזר כספי בגין בדיקות רפואיות

כחלק מכך שאתם מבוטחים אצל חברת ביטוח בפוליסת ביטוח בריאות מגיעים לכם פיצויים עקב כל מיני מקרים רפואיים שעשויים לקרות לכם או בדיקות וטיפולים שתצטרכו

מדריך תביעת ביטוח בריאות

במדינת ישראל כל אזרח מחויב בגדר חוק לשלם בעבור ביטוח בריאות ובתמורה מקבל מהמדינה סבסוד מלא או חלקי עבור מגוון עצום של תרופות והליכים רפואיים.

עורך דין תביעת ביטוח שיניים

הרבה אנשים יטענו שהשיניים שלנו, כחלק מהחיוך שלנו, הם כרטיס ביקור שאי אפשר להתעלם ממנו ובהחלט ניתן לראות קשר בין שיניים נקיות ומסודרות לבין רושם

עורך דין תביעות ביטוח למשאיות

משאית היא ללא ספק אחד מכלי הרכב המרשימים ביותר שניתן לפגוש על הכביש בדרכים. כלי רכב ענק שסוחב ומכיל כמויות מאוד גדולות של ציוד או

עורך דין תביעות ביטוח מונית

נהגי מוניות נתונים לסיכונים רבים מעבר לסיכונים שנהג רכב פרטי נתון אליהם וזאת עקב כך שהוא נמצא שעות רבות על הכביש ופוגש בהרבה אנשים זרים

מדריך תביעת ביטוח רכב

כנראה שכולכם יודעים באופן בסיסי לפחות מה הוא ביטוח רכב בשל העובדה שהוא חובה במדינת ישראל ונהיגה בלעדיו היא עבירה על החוק. בהמשך לכך, שכנראה

עורך דין תביעות ביטוח לרכב פרטי

למרות שהתחבורה הציבורית בישראל מתקדמת ומתפתחת, עדיין ניתן לראות כמות מאוד גבוהה של מכוניות פרטיות על הכביש אשר נותנות תחושה כי לכל אחד יש מכונית

עורך דין תביעות ביטוח אופנוע

נסיעה על אופנוע עבור אנשים מסוימים מרגישה כמו חוויה שאין כמוה, עבור אנשים אחרים זו היא דווקא חוויה מאוד מפחידה ויש גם את אלו שעבורם

עורך דין תביעות ביטוח צד ג' לרכב

כל כלי רכב ממונע בישראל חייב להיות מבוטח בביטוח חובה באחת מחברות הביטוח המציעות פוליסות מסוג זה בשוק הישראלי. נוסף על ביטוח החובה לרכב, ניתן

עורך דין תביעות ביטוח מקיף

במדינת ישראל קיים חוק אשר מחייב כל נהג לבטח את הרכב שלו בביטוח רכב. עם השנים הפך ביטוח זה שהוא חובה לביטוח בסיסי, וחברות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח נכות מתאונה

אף אחד לא מתכנן להיות מעורב בתאונה ובטח שלא להיפגע ממנה עד למצב של היפגעות פיזית וכלכלית. לעומת זאת, חברות הביטוח בהחלט נותנות אופציה להתכונן

משרד עורך דין חדיד - הלד
עו"ד תביעות ביטוח - משרד עורך דין חדיד - הלד

משרד עו"ד  חדיד – הלד מתעסק בדיני תביעת ביטוח או נזיקין ומייצג בהצלחה רבה מאות עובדים ומעסיקים עד למיצוי זכויותיהם. פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל בתביעה שלכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?